Mastroweld MASTRO LASER-3000 lézerhegesztő, vágó, tisztító gép
Megrendelés előtt kérjük érdeklődjön a várható szállítási határidőről!
Multifunkciós gépekLézerhegesztő, vágó, tisztító gépek
Leírás
3 IN 1: lézerhegesztés + vágás + tisztítás
A MASTRO LASER-3000 előnyei:
Kiváló hűtés - finom hegesztési szerkezet és jó ív teljesítmény.
  • 2 db 1,2 - 1,6 mm-es V profilú görgő
  • 2 db nyomógörgő
  • 10 méteres lézerszálas pisztoly
    - 1. CS-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    - 2. ES-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    - 3. BS-16: lapos szögű (180 fokos) hegesztés, belső szögű (derékszögű) hegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    - 4. FS-16: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    - 5. C: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal nélkül
    - 6. AS-20D: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés, kettős hegesztőhuzal 2.0 mm alatt
    - 7. AS-12: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés 1.2 mm alatt
    - 8. vágófúvóka
  • 5 db védőlencse
  • áramátadó, 0.8, 1.2, 1.6 mm
  • lézervágó szemüveg + védőtok + mikroszálas szemüvegtörlő kendő
  • vezérlőkábel
  • 12-es dupla villáskulcs
  • 14-es dupla villáskulcs
  • 2 db imbuszkulcs
  • huzalvezető cső
  • átlátszó gáztömlő
Hegeszthető huzalvastagság: 0.8 - 1.0 - 1.2 - 1.6 mm
Műszaki paraméterek:
Lézer teljesítmény 3000 W
Középső hullámhossz 1080 nm
Kimeneti teljesítmény stabilitása <3%
Lézer frekvencia 50 Hz – 5 kHz
Állítható teljesítménytartomány 10 - 100%
A sugár minősége 1.1
Optimális működési környezet hőmérséklet 0 - 40 °C, páratartalom 20% - 80%
Villamosenergia igény AC 400 V
Kimeneti munkakábel hossz 9 m
Hűtési módszer belső hűtőrendszer
Maximális teljesítmény 13 kW
Anyag 3000 W
Rozsdamentes 0.5 mm - 6 mm
Alumínium 1 mm - 5 mm
Sárgaréz 0.5 mm - 2.5 mm
Horganyzott lemez 0.5 mm - 6 mm
Szénacél 0.5 mm - 6 mm
A hegesztési pont szélessége Nem állítható Állítható
Alkalmazási terület Csak hegesztés Hegesztés, vágás, tisztítás
Hegesztés huzal nélkül Igen Igen
Energia költség 100% 80%