Mastroweld MASTRO LASER-2000 M lézerhegesztő, vágó, tisztító gép
Egységár (darab):
Cikkszám:
0092000M
Lézerhegesztő, vágó, tisztító gépekMultifunkciós gépek
Leírás
3 IN 1: lézerhegesztés + vágás + tisztítás
A MASTRO LASER-2000 előnyei:
Kiváló vízhűtés - finom hegesztési szerkezet és jó ív teljesítmény.
  • 2 db 0.8 - 1.0 mm-es V profilú görgő
  • 2 db nyomógörgő
  • 9 méteres lézárszálas pisztoly
    • CS-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    • ES-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    • BS-16: lapos szögű (180 fokos) hegesztés, belső szögű (derékszögű) hegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    • FS-16: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    • C: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal nélkül
    • AS-20D: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés, kettős hegesztőhuzal 2.0 mm alatt
    • AS-12: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés 1.2 mm alatt
    • vágófúvóka
  • 5 db védőlencse
  • áramátadó 0.8 - 1.0 - 1.2 - 1.6 mm
  • FT 80-as fókuszcső
  • 5 méter huzalvezető spirál
  • lézervágó szemüveg + védőtok + mikroszálas szemüvegtörlő kendő
  • vezérlőkábel
  • 12 mm-es dupla villáskulcs
  • 14 mm-es dupla villáskulcs
  • 2 db imubuszkulcs
  • huzalvezető cső
  • gáztömlő
Hegeszthető huzalvastagság: 0,8 - 1,0 - 1,2 - 1,6 mm
Műszaki paraméterek:
Lézer teljesítmény 2000 W
Középső hullámhossz 1080 nm
Kimeneti teljesítmény stabilitása <3%
Lézer frekvencia 50 Hz - 5 kHz
Állítható teljesítménytartomány 10 - 100%
A sugár minősége 1.1
Optimális működési környezet hőmérséklet 0 - 40 °C, páratartalom 20% - 80%
Villamosenergia igény AC 220 V
Kimeneti munkakábel hossz 9 m
Hűtési módszer belső hűtőrendszer
Maximális teljesítmény 9 kW
Alkalmazási területek:
Lézer hegesztő berendezés 1500 W
Vágás szénacél < 5 mm
rozsdamentes < 3 mm
alumínium < 2.5 mm
horganyzott lemez
Hegesztés szénacél 6 mm
rozsdamentes 6 mm
alumínium 4 mm
horganyzott lemez
Tisztítás szénacél 60 mm2/h
rozsdamentes 15 mm2/h
alumínium 10 mm2/h
Állítható hegesztési pont szélessége Nem állítható Állítható
Alkalmazási terület Csak hegesztés Hegesztés, vágás, tisztítás
Hegesztés huzal nélkül Igen Igen
Energia költség 100% 80%