Ritar HR12-36W-F2 nagy áramú zárt ólomakkumulátor 12 V/9 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
HR12-36W-F2
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Műszaki adatok:
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 9 Ah
Teljesítmény (5-15 perc): 36 W
Csatlakozó típusa: F2
Belső ellenállás: 18 mOhm
High rate (nagy áramú): igen
Max. áram (A): 90 A
Maximális töltőáram: 2,7 A
Összetétel: Pb
Szélesség: 151 mm
Magasság: 94 mm
Mélység: 65 mm