Ritar HR12-22W-F2 nagy áramú zárt ólomakkumulátor 12 V/5.5 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
HR12-22W-F2
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 5,5 Ah
High rate (nagy áramú): igen
Ciklikus: nem
Elektronika védett: nem
Csatlakozó típusa: F2
Belső ellenállás: 25 mOhm
Teljesítmény (5-15 perc): 22 W
Maximális töltőáram: 1,65 A
Maximális áram: 55 A
Összetétel: ólom
Méret: 70 x 101 x 90 mm