Ritar HR12-20BW-F2 nagy áramú zárt ólomakkumulátor 12 V/5 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
HR12-20BW-F2
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
Leírás
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 5 Ah
High rate (nagy áramú): igen
Ciklikus: nem
Elektronika védett: nem
Csatlakozó típusa: F2
Belső ellenállás: 25 mOhm
Teljesítmény (5-15 perc): 20 W
Maximális töltőáram: 1,5 A
Maximális áram: 50 A
Összetétel: ólom
Felhasználási terület: szünetmentes áramforrások
Méret: 50 x 95 x 151,5 mm