Ritar EV12-14-F2 elektromos járműmeghajtó ciklikus akkumulátor 12 V/14 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
EV12-14-F2
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
Leírás
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 14 Ah
Ciklikus: igen
Csatlakozó: F2
Belső ellenállás: 12 mOhm
Maximális töltőáram: 4,2 A
Maximális áram: 140 A
Felhasználási terület: jármű meghajtás
Összetétel: ólom
Méret: 98 x 99 x 151 mm