Dewalt DCK2059D2T akkus gépcsomag, 2 gépes (2 x 2.0 Ah Li-ion akkuval TSTAK kofferben)
DCD777 fúró-csavarozó, DCF787 ütvecsavarozó, 2 x 2.0 Ah XR Li-Ion akkumulátor, TSTAK koffer
Egységár (szett):
Cikkszám:
DCK2059D2T
Márka:
Dewalt
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Dewalt 18 V -os akkus gépcsomagok
Leírás
DCD777 fúró-csavarozó
  • DCD777 fúrócsavarozó fúrási és csavarozási munkákhoz XR Li-ion tehnológiával.
  • 13 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyítve ezzel a bitcserét.
  • 2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás.
  • Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében.
  • 16 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz.
  • Fényes LED világitás késleltető funkcióval megnövelve ezzel a munkavégzési kényelmet.
  • Ergonomikus gumírozott fogantyú.
  • Üresjárati fordulatszám: 0-500 / 1750 ford/perc
  • Max. forgatónyomaték: 65 / 26 Nm
  • Max. fúró Ø (fában / fémben): 38 / 13 mm
  • Súly (akkuval): 1.5 kg
DCF787 ütvecsavarozó
  • A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség.
  • Csavarozás során a precíziós behajtási mód.
  • Könnyű, kompakt kivitelezés szűk helyen való használathoz.
  • 3 db körkörösen elhelyezett LED lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet.
  • Az 1/4" 6.35 mm-es bitbefogás, egykezes gyors cserét tesz lehetővé.
  • Max. nyomaték: 205 Nm
  • Leadott teljesítmény: 400 W