HiKoki CR18DBW4Z akkus szénkefe nélküli orrfűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, 0-3000 löket/perc, fűrészlap fához
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR18DBW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus orrfűrészek
Leírás
  • Szerszám nélküli fűrészlap csere: gyors és egyszerű.
  • Extra vágási sebesség funkció.
  • Robusztus fém forgórész ház.
  • Ellensúly a vibráció csökkentése érdekében.
  • Szabályozható sebesség a különféle munkadarabok igényeinek megfelelően.
Géppel szállított tartozékok:
  • fűrészlap fához
  • imbuszkulcs
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Csővágás max.: Ø 130 mm
Max. vágás (fa): 120 mm
Löketszám: 0 - 3000 löket/perc
LED: igen
Szerszám nélküli fűrészlap csere: igen
Újra indulás elleni védelem: igen
Ellensúly: igen
Teljes hossz: 458 mm